. Sdružení Ambra .

Jsme nestátní nezisková organizace, která byla založena v roce 2002. Naším posláním je pomáhat zdravotně postiženým dětem a podporovat jejich začleňování do společnosti prostřednictvím hiporehabilitace. Druhým pilířem naší činnosti je péče o výchovu dětí a mládeže v jezdeckém sportu. Pravidelně dochází na hiporehabilitaci 50 klientů. Pro 11 dětí funguje voltižní kroužek. Umíme si připravit vlastní hiporehabilitační koně. Jsme zkušený tým, rok 2015 bude náš 13. rok na Vysočině. Naše projekty v roce 2015.

OVERVIEW

The web site sdruzeniambra.cz presently has an average traffic classification of zero (the lower the superior). We have analyzed ten pages inside the web site sdruzeniambra.cz and found two websites associating themselves with sdruzeniambra.cz. There is one mass communication accounts belong to sdruzeniambra.cz.

SDRUZENIAMBRA.CZ TRAFFIC

The web site sdruzeniambra.cz is seeing alternating quantities of traffic throughout the the year.
Traffic for sdruzeniambra.cz

Traffic ranking (by month) for sdruzeniambra.cz

Traffic ranking by day of the week for sdruzeniambra.cz

Portál iŽďársko.cz

cz Regionální portál pro Ždár nad Sázavou a okolí. Aktuálně ze Žďáru a okolí. A žďárské sídliště přišlo o kus své jedinečnosti. Přednášky žurnalistické školy jsou přístupné také veřejnosti. Moravec si ve Stonařově otevřel střelnici. Bystřice v derby znovu dobyla Nové Město. Přibyslav přestřílela nováčka, padlo devět gólů. Rezerva Žďasu přišla o výhru v Koutech až v poslední minutě.

WHAT DOES SDRUZENIAMBRA.CZ LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of sdruzeniambra.cz Mobile Screenshot of sdruzeniambra.cz Tablet Screenshot of sdruzeniambra.cz

SDRUZENIAMBRA.CZ SERVER

Our crawlers revealed that a single root page on sdruzeniambra.cz took three hundred and seventy-eight milliseconds to load. We could not observe a SSL certificate, so our parsers consider sdruzeniambra.cz not secure.
130.193.9.3

We revealed that sdruzeniambra.cz is utilizing the nginx os.

. Sdružení Ambra .

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web site states the following, "Jsme nestátní nezisková organizace, která byla založena v roce 2002." I noticed that the web site also stated " Naším posláním je pomáhat zdravotně postiženým dětem a podporovat jejich začleňování do společnosti prostřednictvím hiporehabilitace." They also said " Druhým pilířem naší činnosti je péče o výchovu dětí a mládeže v jezdeckém sportu. Pravidelně dochází na hiporehabilitaci 50 klientů. Pro 11 dětí funguje voltižní kroužek. Umíme si připravit vlastní hiporehabilitační koně. Jsme zkušený tým, rok 2015 bude náš 13. Naše projekty v roce 2015."

ANALYZE SIMILAR BUSINESSES

České sdružení přátel betlémů

Pozvánka na česko německou konferenci ve dnech 17. GLORIA ET PAX - Pozvánka na 12. mezinárodní pouť přátel betlémů 2015. Prezentace pro Světový betlémářský kongres v italském Bergamu. Zámek Linhartovy - celosezónní výstava betlémů. Státní zámek Rájec nad Svitavou zámecká kaple - Výstava betlému Jiřího Netíka. Starší aktuality naleznete v archivu - zde.

Sdružení Blesk - zimní a letní tábory, vodácký tábor, volný eas, lyžaoský kurzvýcvik

Jak se k nám připojit? Kontakt, kdo za tím stojí? Bleskův Zpěvník ke stažení. Ahoj, velice rádi Tě vítáme na stránkách našeho sdružení Blesk. Je Ti mezi 8 až 15 lety? Nebojíš se přijít mezi nové zajímavé lidi a nerad se nudíš? V tom případě nic nebrání tomu, aby ses k nám přidal. Neváhej a mrkni se níže, pokud se chceš dozvědět,. Co Tě s námi čeká. Chceme totiž navštívit i hodně z.

Úvod Sdružení CMP

Pořádáme každoročně seminář s tématem Interoperabilita zdravotní péče a péče následné. Sdružení CMP pořádá rekondiční pobyt. Konference Interoperabilita zdravotní péče a péče následné. Máme obrovské možnosti, ale. Sdružení pro rehabilitaci osob po cévních mozkových příhodách. Sdružení pro rehabilitaci osob po cévních mozkových příhodách o. Elišky Peškové 17, 150 00 Praha 5.

Občanské sdružení D.R.A.K. Liberec Chráněná dílna Sociální služby

SAS pro rodiny s dětmi v LK - Jablonecko. SAS pro rodiny s dětmi. SAS pro osoby se ZP a seniory. Základními hodnotami, na kterých je postavena činnost sdružení, jsou d. Pečující matky, otcové, rodiny.

HVĚZDA Občanské sdružení - Úvodní stránka

Občanské sdružení, které chrání Vaše zájmy. Fotky z Domova seniorů a Hospice Hvězda. Fotky z Domu služeb seniorům. Fotky z Centra denních aktivit. Invalidní vozíky - KONTO BARIÉRY. Výběrové řízení - sprchová a polohovací lůžka.